O mnie

Cześć!

Jestem Ania Czereszewska i pomagam kobietom zyskać więcej spokoju w rodzinie.

Jak to robię? Zawsze lubiłam słuchać innych i zadawać im pytania, które będą skłaniać do zastanowienia się nad sobą. Od 2004 roku już jako psycholog zajęłam się profesjonalnie tematyką relacji w rodzinie. W 2009 roku skończyłam Studium Terapii Rodzin w Stowarzyszeniu Opta, dzięki czemu jeszcze skuteczniej mogłam pracować z rodzinami.

Obecnie głównie pracuję z mamami, które chcą bardziej wspierać swoje dzieci, a także lepiej dogadać się z partnerem.

Systematycznie wzbogacam swoją wiedzę i warsztat, w 2016 roku brałam udział w szkoleniu Agnieszki Stein i Gosi Stańczyk „Rodzicielstwo Bliskości dla Profesjonalistów” i jestem też rekomendowaną przez nich profesjonalistką. W swojej pracy korzystam z konsultacji z Agnieszką Stein, tak by zapewnić jak najwyższy poziom moich usług.

Teraz przez kursy i konsultacje online, posty blogowe, Fanpage i grupę Wioskę Mam chcę dotrzeć do większej liczby kobiet, by dzielić się swoją wiedzą, wsparciem i pomocą w uzyskaniu większego spokoju w rodzinie.

Dzięki za odwiedziny! Fajnie było Cię tu gościć!

Ania Czereszewska

A gdybyś chciała być ze mną w stałym kontakcie, to zapraszam Cię do zapisania się na newsletter i na zapoznanie się z 25 sposobami na więcej spokoju.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *